Magyar English Híreink (RSS 2.0)

Üdvözöljük a

Állásajánlatok | MKIK

honlapján!

Hasznos információk vállalkozóknak

Országos rendezvénynaptár

<< 2017 Május >>
KeSzeCsüSzoVa
1234567
891011121314
15161718192021
222324252728
293031

Állásajánlatok

2015. november 24.

Pályázati felhívás

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) Közgazdasági Igazgatósága pályázatot ír ki elemző közgazdász munkatársi állás betöltésére.

A leendő munkatárs fő szakmai feladatai:

  • az MKIK gazdaságfejlesztési, -szervezési tevékenységéhez kapcsolódó elemzések elkészítése,
  • jogszabálytervezetek véleményezése,
  • szakmai koncepciók, javaslatok kidolgozása,
  • rendezvényszervezés,
  • pályázatkészítés,
  • partnerségi szakmai együttműködések, hálózatok kialakítása, szervezése.

Követelmények:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség,
    • tárgyalóképes angol nyelvismeret,
    • számítógépes ismeretek,
    • jó kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség,
    • legalább 3 éves közgazdasági területen szerzett gyakorlat, továbbá
    • az innováció, a gazdaság- és vállalkozás támogató rendszerek, források, energetikai, környezetvédelemi, adózási, kereskedelmi, területfejlesztési, közlekedési, infrastruktúra-fejlesztési területek valamelyikén meglévő jártasság.

Előnyt jelent:

  • a szakmai területek jogszabályi környezetének ismerete,
  • köztestületnél folytatott munkaviszonyon belül vagy más egyéb pl. bizottsági formában kifejtett tevékenység, továbbá kutatói területen végzett szakmai munka.

Díjazás: megegyezés szerint.

A pályázatot a pályázó magyar és angol nyelvű részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzával, fizetési igény megjelölésével, motivációs levéllel együtt 2017. május 10-ig elektronikus formában a kovacs.judit@mkik.hu e-mail címre kell eljuttatni.

A szóba jöhető pályázókkal személyes találkozóra is sor kerül, amelynek időpontjáról az érintett(ek)et e-mailben értesítjük.

Budapest, 2017. május 2.

MKIK Közgazdasági Igazgatóság